LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

Kategorie: NEWS, HISTORICKÉ realizace >>

TROJHALÍ OSTRAVA - DOKONČENO...

TROJHALÍ OSTRAVA - DOKONČENO...Jak jsme již informovali ,v rámci proběhlého výběrového řízení na veřejnou zakázku se LUXFERY.net staly subdovatelem replik sklobetonových vitráží osazených originálními historickými tvárnicemi FALCONNIER na kulturní památku - TROJHALÍ Nová Karolína v Ostravě...

    TROJHALÍ Ostrava - Nová KarolinaJak jsme již informovali ,v rámci proběhlého výběrového řízení na veřejnou zakázku se LUXFERY.net staly subdovatelem replik sklobetonových vitráží osazených originálními historickými tvárnicemi FALCONNIER na kulturní památku - TROJHALÍ Nová Karolína v Ostravě...     

     K 30.6.2014 jsme zakázku úspěšně dokončili a celé dílo předali generálnímu dodavateli stavby GEMO OLOMOUC. Po více jak dvou letech příprav jsme na základě formy vytvořené z původní tvárnice vytvořili zcela věrnou repliku skleněné tvárnice FALCONNIER co do tvaru, rozměru a barvy. Hlavní zásluhu na celkovém výsledku skleněné tvárnice mají předevší čeští skláři, kteří si výborně poradili s již zapomenutou technologií výroby a barvou skloviny. Výrobu repliky FALCONNIER jsme pro Vás zachytili ve videu, kde zjistíte, že výsledek výroby je malý zázrak.

 

Ani výroba vitráží nebyla zcela jednoduchá. Díky dlouholeté spolupráci s výrobou se nám podařilo využít systému prefabrikovaných panelů - BLOCK SYSTEM, kdy jsme vitráže vyrobili jako kompletní okna a následně je pak osazovali do připravených otvorů pomocí techniky - jeřábu. Asi největším oříškem bylo vyřešení všech technických záludností kombinace materiálů sklo - beton. I s tímto jsme si ve spolupráci s našimi odborníky poradili a finální výrobky .- sklobetonové vitráže - instalovali .

   

 

Rádi bychom totuto cestou poděkovali všem , kteří se na projektu podíleli, za výbornou a konstruktivní spolupráci na tomto projektu.

kolektiv LUXFERY.net

print Formát pro tisk

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY