LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

< návrat zpět

KOMBINOVATELNOST

Kombinovatelnost formátů LUXFER


Vzhledem k současné šíři sortimentu formátů skleněných tvárnic – LUXFER je nasnadě otázka jak jednotlivé základní formáty mezi sebou kombinovat.Obecně se dá říci , že u skleněných tvárnic – LUXFER nelze kombinovat tvárnice od různých výrobců. Každý výrobce totiž počítá s trošku jinou šíří spáry a tudíž tomuto modulu má přizpůsobený základní rozměr skleněné tvárnice – LUXFERY a to i se zahrnutím rozměrových tolerancí.

Nicméně v rámci jednoho výrobce lze formáty kombinovat při dodržení předepsané šíře spáry. Možnosti jednotlivých výrobců shrnujeme :

 

Skleněné tvárnice – LUXFERY od výrobce – VITRABLOK

Produkce skleněných tvárnic VITRABLOK je konstruována na spáru o tloušťce 10 mm.Díky tomu lze tvárnice kombinovat libovolně vždy dle základního formátu – 19x19 a 24x24cm.

VITRABLOK

VITRABLOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skleněné tvárnice – LUXFERY od výrobce – VETROARREDO

Produkce skleněných tvárnic VETROARREDO PEGASUS je konstruována na spáru o tloušťce 3 mm. Při použití této šíře spáry lze formáty 19 cm mezi sebou libovolně kombinovat a to včetně speciálních tvárnic jako jsou ukončovací a rohové. Spára 3 mm !!!!!

VETROARREDO

Při použití šíře spáry 5 mm a výše lze formáty 19 cm mezi sebou kombinovat včetně speciálních tvárnic jako jsou ukončovací a rohové s jistým omezením.Poloviční formáty potom můžeme klást pouze v řadách nebo sloupcích. Spára 5 mm a více !!!!!

VETROARREDO

Skleněné tvárnice – LUXFERY od výrobce – SOLARIS

Produkce skleněných tvárnic SOLARIS je konstruována na spáru o tloušťce 10 mm.Při použití šíře spáry 10 mm lze formáty 19 cm mezi sebou libovolně kombinovat

 

 

 

 

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY