LUXFERY.net působí již řadu let na českém trhu v oblasti designového a atypického řešení interiérů koupelen a relaxačních prostor

Sdílet

LUXFERY.net - Lebl Radek

10 let provádíme realizace interiérů a exteriérů z luxfer na klíč se zaměřením na speciální konstrukce - protipožární a protihlukové příčky, pochozí a střešní konstrukce. Poslední dva roky se také věnujeme aplikacím s vysoce svítivými LED diodami do interiérů a exteriérů .

 

... víc než luxfery


     Naším dlouhodobým cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti realizace skleněných tvárnic jako součásti interiéru či exteriéru a to od návrhu optimálního řešení přes výběr materiálů a systémů výstavby až po kompletní realizace.

      Naší největší předností je zkušenost se speciálními realizacemi, kde v dnešní době disponujeme již širokou nabídkou referenčních akcí, certifikovanými systémy a materiály pro tyto aplikace a vyškolenými pracovníky zajišťujícími realizace.

      Skleněné tvárnice, nejvíce známé z dob minulého režimu, se v posledních letech těší čím dál větší oblíbenosti. Kdo by si nepamatoval na mnohobarevná okénka umísťovaná do předsíní rodinných domů, kde působila spíše nevzhledným rušivým dojmem než jako stylový prvek.

      V současné době je na našem trhu dostupná nejen mnohem širší paleta barev a dekorů, také speciální tvarovky jako jsou ukončovací či rohové luxfery či luxfery atypických tvarů a rozměrů, ale i celá řada variant - systémů, jak luxferovou příčku nechat zhotovit.

      Luxferová stěna sama o sobě je výrazným dekoračním prvkem. Není pravdou, že se tvárnice používají pouze pro prosvětlení tmavých prostor, i když tento důvod v současné době stále převažuje.

     Použití luxferových tvárnic na barové pulty, sprchové kouty apod. se stává velice oblíbené, i když zde není požadavek na prosvětlení prostoru, nýbrž na netypické řešení standardních interiérových prvků. Záleží tedy jen na Vašem vkusu, kam se rozhodnete luxfery umístit a nemusíte nutně vybírat jen místo, kde skleněné tvárnice budou prostor prosvětlovat.

     Takovým využitím mohou být i taková místa jako schodišťová zábradlí, střešní konstrukce, schodišťové podesty, příčky u bazénů atd.  

 

        Samostatnou kapitolou využití luxferových příček je jejich použití na rekonstrukci zádveří u vstupů do panelových domů, kde oproti původním skleněným výplním splňují vysoké nároky na bezpečnost (nelze rozbít a dostat se do domu), požární odolnost předepsanou normami (G60), průhlednost a prostup dostatečného množství světla do domu. Zároveň jsou velice dobrou izolační příčkou, čímž šetří náklady na vytápění společných prostor v domě.

       S umístěním luxferových tvárnic je třeba počítat s dostatečným časovým předstihem. Luxfery se umísťují do stavby před finálním dokončením. Ideální časové rozmezí je po dokončení zdění příček a před jejich finální povrchovou úpravou. Totéž platí i o povrchových úpravách podlah. Luxferové příčky se neumísťují na plovoucí podlahy, PVC či dlažby, ale na hrubou podlahu.

 

X-LIGHT - Luxfery jinak ...

 

 

      Všechny barvy kolem nás, které vybereme mají ale jednu výraznou nevýhodu. Jednou jsou a nemůžeme je třeba v závislosti na naší aktuální náladě měnit. To vše se dá změnit a nejenom to. Když to celé obrátíme můžeme pomocí barev kolem nás měnit naše nálady a s barvami relaxovat. Tak proč nevytvořit interiér, kde si můžeme barvy libovolně měnit a ovlivňovat tak naší náladu a atmosféru v interiéru. Otázka zní - jak to udělat ?

      Řešením jsou zcela nové, netradiční a originální luxferové tvárnice z naší produkce X-LIGHT. Jedná se luxferové tvárnice jejihž vnitřní prostor je nasvícen pomocí vysoce svítivých LED Diod. X-LIGHT tvárnice vznikly spojením dvou dnes již tradičních a známých produktů - LUXFER a LED DIOD. Díky tomuto řešení se ze zcela pasivního stavebního materiálu stal aktivní interiérový prvek.

       X-LIGHT tvárnice díky široké paletě variant - provedení jednobarevné, RGB naleznou uplatnění ve všech prostorách interiérů a díky své konstrukci i v exteriérech. Nejčastějšími realizacemi je použití v interiérech koupelen kde tvoří dělící příčky sprchových koutů, oddělují WC od okolního prostoru , použití v kuchyních kde vyplňují prostor mezi kuchyňskou linkou, tvoří barové pulty či jiné dělící příčky a polo příčky. Další oblastí využití jsou potom prostory předsíní, kde mohou zajišťovat velice úsporné dekorační osvětlení vstupních prostor, prostory bazénů a privátních wellness center,obývací pokoje, ložnice. Ve všech těchto prostorách X-LIGHT tvárnice vytvářejí jedinečnou barevnou a světelnou atmosféru a to při minimálních nákladech na jejich provoz.

 

... X-KONCEPT svět světla a skla

       X-KONCEPT přináší nový pohled na souznění světla a skla s originální designovou kombinací klasických materiálů kovu,skla a moderní LED technologií osvětlení. Použití klasických materiálů v X-KONCEPT propůjčuje jednotlivým produktům unikátní vlastnosti – vysoká kvalita, trvanlivost, odolnost ,originalita,variabilnost a mnoho dalších. Díky moderní LED technologii jsou unikátní vlastnosti produktů X-KONCEPT ještě podtrženy vysokou efektivností a úsporností ve spotřebě el. energie plně v souladu s dnešními moderními trendy a požadavky na novou generaci osvětlení.

       Díky použité LED technologii produkty X-KONCEPT disponují vysokou svítivostí plochy. Vynikají vysokou životností až 50.000 hodin, což v běžném provozu znamená životnost kolem 10 ti let bez potřeby jakékoliv údržby. Ke všem těmto výhodám musíme také uvést asi to nejdůležitější a to je extrémně nízká spotřeba el. energie. Spotřeba produktů X-KONCEPT se pohybuje v řádu jednotek Wh na produkt.

       Další nezanedbatelnou výhodou je i absence UV záření které vzniká při svícení klasickými zdroji světla a vysoká míra šetrnosti k životnímu prostředí, neboť produkty X-KONCEPT jsou vyrobeny z plně recyklovatelných materiálů.

       Celý program X-KONCEPT pracuje s bezpečným napětím 12V, které umožňuje bezproblémové využití i v prostorách s vysokou vlhkostí jako jsou koupelny, bazény, parní lázně atd.


     


  Objednávka CD ROM ZDARMA      U všech realizovaných zakázek v Praze je doprava zcela zdarma      

 

Prodejna ( zkušební provoz)

Po, St   8-14,30 Hod

Ut,St,Čt  po dohodě

 

 adresa:

Jindřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

gsm

+420 606 658 030

SKYPE

LUXFERAK

MAIL info@luxfery.net

 

http://www.vseprobydleni.cz/
X-LIGHT – Novinka od LUXFERY.net
http://extrabydleni.finexpert.cz/
Luxfery na bázi LED Diod
http://www.svetstavebnin.cz/
Luxfery X-LIGHT svítící luxfery
http://www.dumabyt.cz/
Hra světel
http://www.dumabyt.cz/
Ani oblečená, ani nahá
http://www.bydlet.cz/
Luxfery nejsou přežitek z minulosti
http://bydleni.idnes.cz/
Zkrášlete si interiéry různě barevnými luxfery