LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

Kategorie: NEWS

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO Zahájeno

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO ZahájenoPočínaje měsícem červnem 2023 jsem zahájili realizační práce na dodávce odvětrávané sklobetonové fasády na kongresovém centru umístěném v unikátním výstavním komplexu BVV města Brna. Novou fasádu, která je předmětem dodávky LUXFERY.net, tvoří ocelový skelet se sklobetonovými stěnami s nápadnými luxferami v prakticky totožném rozmístění jako u původního řešení. Je také zachován , na základě požadavku odboru památkové ochrany , rozměr a dekor skleněných tvárnic.

Počínaje měsícem červnem 2023 jsem zahájili realizační práce na dodávce odvětrávané sklobetonové fasády na kongresovém centru umístěném v unikátním výstavním komplexu BVV města Brna. 

Novou fasádu, která je předmětem dodávky LUXFERY.net, tvoří ocelový skelet se sklobetonovými stěnami s nápadnými luxferami v prakticky totožném rozmístění jako u původního řešení. Je také zachován , na základě požadavku odboru památkové ochrany , rozměr a dekor skleněných tvárnic.

Samotné realizaci na místě předcházelo především období přípravy, kdy jsme se věnovali od začátku roku 2023 dotažení výrobní dokumentace sklobetonových panelů a jejich samotné výrobě, která i nadále probíhá.

K dnešnímu dni jsme dokončili dodávku a montáž nejkomplikovanějších prvků z hlediska technologie montáže a od července budeme pokračovat jihovýchodní fasádou.

Přinášíme také krátké časosběrové video. Další z průběhu realizace můžete sledovat průběžně na naše FB.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY