LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

NEWS rss

Strana:  1 2 3   další »

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO Dokončeno

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO DokončenoV listopadu 2023 jsme dokončili realizační práce na dodávce odvětrávané sklobetonové fasády na kongresovém centru umístěném v unikátním výstavním komplexu BVV města Brna uložením poseldních 4 ks panelů. V rámci realizace probíhající od května do listopadu 2023 jsme uložili přes 500 ks sklobetonových panelů s celkovou výměrou cca 1500 m2 . Panely byly osazeny více jak 32.000 ks skleněných tvárnic od francouzského výrobce LA ROCHERE. Při osazování bylo použito více jak 7500 m speciálních expanzních pásek ILLBRUCK a vytvořeno více jak 3500 m dilatačních spár vyplněných lepícím tmelem SIKASIL.

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 28.11.2023 9:45  •  Přečteno: 277x  •  Komentářů: 0

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO Zahájeno

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO ZahájenoPočínaje měsícem červnem 2023 jsem zahájili realizační práce na dodávce odvětrávané sklobetonové fasády na kongresovém centru umístěném v unikátním výstavním komplexu BVV města Brna. Novou fasádu, která je předmětem dodávky LUXFERY.net, tvoří ocelový skelet se sklobetonovými stěnami s nápadnými luxferami v prakticky totožném rozmístění jako u původního řešení. Je také zachován , na základě požadavku odboru památkové ochrany , rozměr a dekor skleněných tvárnic.

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 21.6.2023 9:07  •  Přečteno: 373x  •  Komentářů: 0

LUXFERY.net dodavatelem sklobetonové fasády Kongresového centra BVV

LUXFERY.net dodavatelem sklobetonové fasády Kongresového centra BVVV rámci proběhlého výběrového řízení se LUXFERY.net staly subdovatelem sklobetonových fasádních konstrukcí na objekt Kongresového centra BVV , který je součástí unikátního výstavního komplexu města Brna. Areá BVV je jeden z nejucelenějších souborů české moderní architektury. Budova Kongresového centra ( dříve Dům techniky) vznikla po několika studiích a návrzích až v závěru 80. let 20. století podle návrhu architekta Petra Uhlíře. Jedná se o čtyřpodlažní atriovou stavbu s předsazenou ocelovou konstrukcí .....

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 12.12.2022 8:55  •  Přečteno: 567x

ŽST Pardubice - REPORTÁŽ z realizace replik historických sklobetonových konstrukcí

ŽST Pardubice - REPORTÁŽ z realizace replik historických sklobetonových konstrukcíMáme za sebou jednu z posledních etap realizace sklobetonových konstrukcí historické budovy SIRIUS ŽST Pardubice. Předmětem dodávky bylo zhotovení a instalace historických replik žebírkových sklobetonových konstrukcí osazených v čelní fasádě objektu SIRIUS. Rekonstruovat historickou památku není snadné. Řeší se původní vzhled a materiály, často stavbaři práci kombinují s dříve používanými postupy. A jinak tomu nebylo ani s obrovskými okny na pardubickém nádraží. Samotné skleněné části jsme kvůli technologickým možnostem museli vyrobit v zahraničí. Vše ostatní pro vás ale zaznamenaly Z(S)právy železnic. Přinášíme tedy krátkou reportáž z realizace pohledem investora.

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 10.11.2022 14:49  •  Přečteno: 428x

ŽST Pardubice historická budova SIRIUS - realizujeme sklobetonové konstrukce v rámci rekonstrukce

ŽST Pardubice historická budova SIRIUS - realizujeme sklobetonové konstrukce v rámci rekonstrukce Nákladná modernizace železniční stanice v Pardubicích má za sebou druhý rok v kterém započala především rekonstrukce historické výškové budovy SIRIUS. Je nám potěšením, že LUXFERY.net se staly exluzivním dodavatelem sklobetonových konstrukcí z luxfer pro GD - sdružení firem Chládek & Tintěra Pardubice a Eurovia - na tento velice prestižní a sledovaný projekt. Nádražní budova je nemovitou kulturní památkou již od doby své výstavby a rekonstrukce tak je prováděna citlivě a s péčí, kterou si takto významná stavba zaslouží. Obálka budovy se tak dočká kompletní obnovy – tedy nových oken a dveří, střech a fasády včetně původního keramického obkladu, sklobetonových výplní a to vše za přísného dohledu památkářů. Interiéry budou v co největší míře uvedeny do původního stavu, ale za splnění požadavků kladených na budoucí využití....

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 11.10.2022 15:05  •  Přečteno: 602x  •  Komentářů: 0

STAVBA ROKU 2021 - Palác Elektrických podniků Bubenská 1

STAVBA ROKU 2021 - Palác Elektrických podniků Bubenská 1 Bylo nám ctí a potěšením se podílet na jednom z největších projektů rekonstrukce historické památkově chráněné stavby v Praze za posledních 15let - Paláce Elektrických podniků Bubenská 1. Bonusem pro nás je i získání titulu projektu rekonstrukce - STAVBA ROKU 2021. LUXFERY.net byly hlavním subdodavatelem nových pochozích sklobetonových konstrukcí kolem celého objektu v rozsahu více jak 500m2 a hodnotě přesahující 3 mil. Kč pro generálního dodavatele stavby společnost METROSTAV a.s.

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 14.2.2022 16:15  •  Přečteno: 746x

Strana:  1 2 3   další »

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY