LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

PROTIPOŽÁRNÍ realizace >>

Montáže protipožárních  sklobetonových konstrukcí ze skleněných tvárnic - luxfer

     Další specializovanou skupinou naší činnosti jsou montáže protipožárních sklobetonových konstrukcí s odolností EW15-EW90 a EI15-EI90, se silným apelem na kvalitu provedení , kde díky více jak 10 letým zkušenostem dosahujeme výborných výsledků .


LUXFERY.net tedy dodávají kompletní prrotipožární sklobetonové konstrukce s deklarovanou odolností E,EW,EI 30-90. Celý systém je plně certifikovaný a výsledná konstrukce je dokládána certifikáty na požární odolnost, kterou uznávají požární autority v celé ČR.

LUXFERY.net jsou také autorizovanou osobou pro montáž protipožárních sklobetonů FIRE BLOCK SYSTEM s doložením "osvědčením autorizované osoby" výrobce.


     Hlavním příčinou udržování vysoké kvality prováděných prací je skutečnost, že samotné práce provádějí zkušení pracovníci s více jak 3 letou historiíí v tomto oboru. Dalším důvodem je používání certifikovaných protipožárních materiálů ,nutných pro montáže protipožárních sklobetonových konstrukcí z luxfer, od lídrů v těchto oblastech jako je společnost SOUDAL ( lepidla, tmely , impregnace atd.) a společnost MAPEI ( spárovací hmoty, stavební chemie atd.).

    Provádíme montáže pochozích sklobetonových ploch od zaměření na místě realizace, konzultace s generálním dodavatelem přes samotnou stavbu až po finální povrchové úpravy spár vč. dilatačních, ošetření a ochrana povrchů proti účinkm povětrnostních vlivů a zárukou na dílo až 10 let.
           V případě potřeby zajistíme i veškeré potřebné pomocné konstrukce, lešení, mechanizaci, dopravu či rozhodnutí správních orgánů ČR. 

Rozsah činností :

-    Montáže protipožárních sklobetonových konstrukcí z luxfer
-    Tmelení a lepení protipožárních sklobetonových konstrukcí z luxfer
-    Povrchové úpravy a impregnace sklobetonových konstrukcí z luxfer
-    Zaměření na místě realizace
-    Zajištění podkladů pro pojekci, projekce a návrh konkrétního řešení vč. stavební připravennosti.
-    Certiikáty pro orgány požární ochrany ČR
-    Zajištění pomocných konstrukcí a lešení
-    Zajištění potřebné mechanizace
-    Zajištění rozhodnutí správních orgánů 


REFERENCE ...

 Referenční listy realizovaných zakázek naleznete zde 

 


 

 

 

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY