LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

HISTORICKÉ REPLIKY Luxfer >>

Vyrábíme a dodáváme repliky historických skleněných tvárnic a pochozích skleněných dlaždic. Vždy se jedná o velice individuální záležitost a je tedy třeba konkrétní zakázku vždy osobně konzultovat. V současné době jsme schopni zajistit prakticky jakoukoliv repliku skleněné tvárnice či dlaždice a to až do rozměru 20x20 cm. 

Na úvod je dobré vždy zaslat fotografii požadovaného vzoru, neboť některé typy jsou dostupné díky existenci forem. V případě , že se jedná o nový vzor, je nutné osobní místní šetření a odběr 2-3 ks požadované tvránice. Na základě odebraných vzorků pak zpracováváme návrh formy vč. cenové kalkulace, která odráží i požadované množství na výrobu. V případě, že je cena i finální řešení schůdné, vyrobí se několik vzorových kusů replik k odsouhlasení především pracovníky památkové péče. Komunikaci s úřady jsme schopni bez problémů a na základě našich zkušeností zajistitPo odsouhlasení se pak vyrábí požadované množství.

Vzhledem ke spolupráci se zahraničními společnostmi , především z Francie, řešícími obdobnou problematiku zajišťujeme opravdu široké spektrum služeb a nabídku materiálů z této oblasti.


 

FALCONNIER Design

www.luxfery.net

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY