LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

HISTORICKÉ realizace >> rss

Montáže sklobetonových konstrukcí - luxfer pro památkově chráněné objekty

     V rámci naší nabídky služeb se velmi úzce specializujeme na komplexní dodávky  sklobetonových - luxferových konstrukcí pro památkově chráněné objekty. Součástí jsou samozřejmně i montáže pochozích sklobetonových konstrukcí, se silným apelem na kvalitu provedení a případná výroba replik skleněných tvárnic a dlaždic, kde díky více jak 10 letým zkušenostem dosahujeme výborných výsledků . 
    Hlavním příčinou udržování vysoké kvality prováděných prací je skutečnost, že samotné práce provádějí zkušení pracovníci s více jak 3 letou historiíí v tomto oboru. Dalším důvodem je používání materiálů ,nutných pro montáže sklobetonových konstrukcí z luxfer, od lídrů v těchto oblastech jako je společnost SOUDAL ( lepidla, tmely , impregnace atd.) a společnost MAPEI ( spárovací hmoty, stavební chemie atd.).
    Provádíme montáže pochozích sklobetonových ploch od zaměření na místě realizace, konzultace s generálním dodavatelem přes samotnou stavbu až po finální povrchové úpravy spár vč. dilatačních, ošetření a ochrana povrchů proti účinkm povětrnostních vlivů a zárukou na dílo až 10 let.
Zajišťujeme také veškeré bourací a likvidační práce spojené s demontáží starých sklobetonových konstrukcí.V případě potřeby zajistíme i veškeré potřebné pomocné konstrukce, lešení, mechanizaci, dopravu či rozhodnutí správních orgánů ČR. 

Rozsah činností :

-    Montáže pochozích sklobetonových konstrukcí z luxfer

-    Výroba replik historických tvárnic dle odebraných vzorků
-    Demontáže stávajících sklobetonových konstrukcí
-    Tmelení a izolace pochozích sklobetonových konstrukcí z luxfer
-    Povrchové úpravy a impregnace pochozích sklobetonových konstrukcí z luxfer
-    Zaměření na místě realizace
-    Zajištění podkladů pro pojekci, projekce a návrh konkrétního řešení vč. stavební připravennosti.
-    Statické posudky 
-    Zajištění pomocných konstrukcí a lešení
-    Zajištění potřebné mechanizace
-    Zajištění rozhodnutí správních orgánů
  


REFERENCE ...    Referenční listy realizovaných zakázek naleznete zde  


 


FALCONNIER Nr. 9 - REALIZACE PAŘÍŽ

FALCONNIER Nr. 9 - REALIZACE PAŘÍŽOd roku 2013 realizujeme konstrukce z historických replik FALCONNIER. U těchto konstrukcí zajišťujeme kompletní realizační činnost vč. výroby a dodávky replik foukaných skleněných tvárnic FALCONNIER. Bylo nám potěšením v letošním roce realizovat zakázku pro klienta z Francie ve formě sklobetonového stropu FALCONNIER Nr.9 v centru Paříže.

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 20.12.2019 17:40  •  Přečteno: 2916x

TROJHALÍ OSTRAVA - DOKONČENO...

TROJHALÍ OSTRAVA - DOKONČENO...Jak jsme již informovali ,v rámci proběhlého výběrového řízení na veřejnou zakázku se LUXFERY.net staly subdovatelem replik sklobetonových vitráží osazených originálními historickými tvárnicemi FALCONNIER na kulturní památku - TROJHALÍ Nová Karolína v Ostravě...

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 20.7.2014 11:32  •  Přečteno: 2087x

Petschkův palác - rekonstrukce historické sklobetonové střechy ...

Petschkův palác - rekonstrukce historické sklobetonové střechy ...V rámci proběhlého výběrového řízení na veřejnou zakázku vyhlášenou MPO ČR se LUXFERY.net staly subdovatelem sklobetonových střešních konstrukcí na národní kulturní památku - Petschkův palác v Praze. Vítězství ve VŘ nás těší především proto, že se jedná o památkově chráněný objekt v centu Prahy s vysokými pořžadavky na kvalitu a vzhled celkového provedení...

Autor: LUXFERY.net  •  Vydáno: 20.7.2013 11:48  •  Přečteno: 2063x

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY