LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

PROČ LUXFERY.net ? rss

Návrh – navrhneme Vám komplexní řešení lsklobetonové uxferové stěny ve Vašem interiéru odpovídající současným trendům a Vašich požadavkům.

Technické řešení – navrhneme technické řešení umístění sklobetonových luxferových ploch na Vaší stavbě vč. vhodného systému výstavby, zpracujeme výrobní a technickou dokumentaci vč. detailů pro architekty či projektanty. V rámci přípravy zakázky zpracujeme kompletní technologický postup realizace.

Poradenství – S jakýmikoliv problémy z oblasti sklobetonových luxferových konstrukcí Vám poradíme. u speciálních konstrukcí ( protipožární, protihlukové sklobetony atd.) zajistíme komunikaci s příslušnými úřady vč. dodání potřebných podkladů pro použití našich luxferových konstrukcí.

Certifikace – ke všem sklobetonovým luxferovým konstrukcím disponujeme certifikáty , které Vám v rámci realizace zakázky dodáme.

Realizace – provedeme kompletní realizaci sklobetonových luxferových konstrukcí vč. zajištění potřebné mechanizace ( jeřáby, zvedací zařízení, lešení atd.) pomocného montážního materiálu, speciálního montážního materiálu ( protipožární tmely , lepidla atd.)

15 let zkušeností – návrhy a realizace zakázek provádějí zkušení pracovníci s několikaletou praxí v oblasti realizací sklobetonových luxferových konstrukcí. O našich více jak 10 letých zkušenostech se také můžete přesvědčit u našich referenčních zakázek.

Kvalita pracujeme výhradně se špičkovými výrobci a dodavateli stavebních materiálů - SEVES,SOUDAL,MAPEI atd.

Záruka – standardně jako jediní na českém trhu poskytujeme záruku na sklobetonové luxferové konstrukce v délce min. 3 roky. U větších projektů poskytujeme záruky v délce trvání až 6 let.

Rychlost – většinu zakázek realizujeme během 7 dnů.

Doprava – zajišťujeme kompletní dopravu v rámci našich zakázek s realizací po Praze ZDARMA, zboží zasíláme na adresu prostřednictvím služeb PPL a DHL.

Komunikace – jsme Vám prakticky nepřetržitě k dispozici na našich mobilních telefonech. Komunikujeme on-line prostřednictvím služeb SKYPE,ICQ,GOOGLE TALK .

E-SHOP – naše standardní produkty z oblasti sklobetonu - luxfer (MODUL BLOCK, VERRALIA atd.) můžete objednat prostřednictvím našeho e-shopu.

SHOWROOM - vzorková prodejna LUXFERY.net s prezentací celé šíře sortimentu

Široké portfolio – k dodávkám sklobetonových luxferových stěn poskytujeme dále dodávky osvětlení technologií LED , celoskleněná originální svítidla X-GLASS, svítící zrcadla X-MIRROR, široký sortiment souvisejících služeb jako je atypická výroba na zakázku ,povrchové úpravy skla ,čistící a ochranné prostředky na sklo a mnoho dalšího.

FLEXIBILITA – maximálně se přizpůsobíme podmínkám realizace, interiérů či možností na stavbě a přáním našich klientů.


Tato kategorie neobsahuje žádné články.

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY