LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

KALKULACE a AUDIT rozpočtu

Cenová KALKULACEPoptejte Vaší realizaci ...


 

       Pro projektová řešení standardně generálním dodavatelům ,projektovým kancelářím, investorům atd.  provádíme na základě dodaných podkladů kompletní cenovou specifikaci k realizaci a to zcela ZDARMA.
       Součástí specifikace je přesný položkový a zcela transparentní rozpočet vč. veškerých souvisejíchj nákladů na realizaci.Cenovou KALKULACI většinou zpracojume a zašleme zpět do 1-4 dnů. U atypických řešení vyžadující spolupráci s dalšími dodavateli materiálů, prací a služeb do 7-14 dnů.

 

Pošlete nám svůj rozpočet ...

AUDIT Rozpočtu


 

 

V rámci kompelxnosti našich služeb provádíme audit rozpočtů na realizace sklobetonových konstrukcí z luxfer. Jedná se předevší o realizace, kdy výstavba prováděna místními řemeslníky či stavebními firmami. V těchto případech může a dochází k předražení takovýchto realizací v řádu až několika desítek procent.Na základě obdržených podkladů od klienta provádíme audit takovýchto rozpočtů s návrhy na úspory či jiná řešení a materiály výstavby. V rámci auditu rozpočtů nabízíme prostřednictvím samostatného miniřízení i nabídku min. 1-2 dalších dodavatelů takovýchto realizací

Rozsah činností :

-    Audit rozpočtu s návrhem opatření na úspory

-    Mini výběrové řízení na další dodavatele

-    Optimalizace celkových nákladů na realizaci

-    Konzultační a poradenskou činnost

 

 

 

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY