LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

< návrat zpět

FIRE BLOCK SYSTEM více ...

Realizační video ...Montážní návod ...Montážní video ...Autorizovaná montáž ...Referenční listy ...Zaměření na místě realizace ...Záruka min. 3 roky ...Pošlete nám Vaše dotazy ...  


 Luxferové stěny postavené z prefabrikovaných sklobetonových panelů

Systém je založen na výrobě sklobetonového panelu dle požadavku klienta. Každá stěna je vyráběna jako originál, nejedná se tedy o sériovou výrobu, kdy je zákazník limitován předem vyrobeným dílcem. Výhodou je záruka výsledného efektu a kvality – tedy rovnost spáry, pevnostních vlastností a stability stěny.

Díky své variabilitě je tento systém nejoblíbenější variantou. Lze ho použít na rovné i obloukové stěny, rohové stěny i horizontální plochy, do interiéru i exteriéru. Končí-li stěna v prostoru, je možné použít ukončovacích i rohových tvárnic. Do panelu je možné vynechat otvor pro dveře, okno či větrací mřížku.

Dodatečné spárování umožňuje volit z cca 30 barevných odstínů spár. Navíc má spárovací hmota vodoodpudivou i antibakteriální složku, což je ideální vlastností pro exteriér či vlhké prostředí jako koupelna.


LUXFERY.net tedy dodávají kompletní prrotipožární sklobetonové konstrukce s deklarovanou odolností E,EW,EI 30-90. Celý systém je plně certifikovaný a výsledná konstrukce je dokládána certifikáty na požární odolnost, kterou uznávají požární autority v celé ČR.

LUXFERY.net jsou také autorizovanou osobou pro montáž protipožárních sklobetonů FIRE BLOCK SYSTEM s doložením "osvědčením autorizované osoby" výrobce.


Při použití sklobetonových konstrukcí a jejich zadávání dbejte na těchto základních požadavcích :

- existence a doložení požární odolnosti skleněných tvárnic - luxfer
- existence a doložení požární odolnosti sklobetonové konsturkce
- existence a doložení požární odolnosti použitých montážních materiálů
- existence a doložení oprávnění k instalaci protipožárních sklotonových konstrukcí 
- pořízení fotodokumentace konstrukce před zakrytím pro případné spory

 

 


 

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY